Ostuabi

Maksmine

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Ulgetalu.ee veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega:

LHV pank, Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, COOP Pank, Citadele Pank.

  1. Toodete tellimiseks valige sobiv toode ja vajuge nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav kui liigute hiirega selle peale.
  2. Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu “Ostukorv”. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist. Lisaks on võimalus kasutada ka allahindluskoodi, kui see on olemas.
  3. Kui kaubad valitud, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Vormista ost“.
  4. Tellimust vormistades täitke aadressväljad, valige sobiv tarne- ja makseviis.
  5. Vajutades „Maksma“ viiakse Teid valitud panga lehele ning peale tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
  6. NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.

Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga

Tellimuse vormistamiseks ei ole kontot vaja, kuid konto olemasolu võimaldab teil oma isiklikke andmeid salvestada ja varasemad tellimused üle vaadata. Pange tähele, et me ei hoia teie kontol makseteavet. Konto saate luua klikkides siin või tellimuse esitamisel.

Kõik Ulge talu veebipoes müüdavate toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Kohaletoimetamine

Ulge talu veebipoest tellides on Teil 3 võimalust, kuidas pakk kätte saada:

  • Smartpost pakiautomaat – 2 kuni 4 tööpäeva 3.99 eurot
  • Üle Eesti kuller – 2 kuni 4 tööpäeva 5.50 eurot  (Hiiumaa, Ruhnu & Kihnu lisandub 9.00 eurot)
  • Ulge talu veiniköök – kokkuleppel

Pakendame kõik veinipudelid spetsiaalselt pudelite saatmiseks mõeldud pakendisse, mis tagab turvalise transpordi.

Kulleriga saadame välja samal päeval, kui tellimus on tehtud enne kella 10.00. Pakiautomaadi tellimused väljastame samal päeval, kui tellimus on tehtud enne kella 13.00. Nädalavahetusel tehtud tellimused pannakse teele esmaspäeval.

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil info@ulgetalu.ee Tagastamise kulud kannme meie.